Ankara ilinde sıfır cep telefonu satmak veya ikinci el cep telefonunuz var satmak istiyorsunuz veya sıfır 2.el cep telefonu almak istiyorsanız bii aramanız yeterlidir. Siz gelemiyorsunuz işiniz var adresinize kadar gelip cep telefonlarınızı sizden satın alıyoruz. Ödemelerimizi cihazınızı teslim aldığımızda nakit olarak ödeme yapıyoruz.

İkinci el sıfır iphone 7 iphone 6s plus ve diğer cep telefonlarınızın modeli, markası ne olursa olsun, kullanılır durumda ise gerçek değerinde satın alarak yenileme fırsatını veriyoruz. Cep telefonu alan yerler konusuna nokta koyarak iphone 2. el cep telefonlarınızın alımını yapıyoruz. Dilerseniz telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak yada whatsapp üzerinden ürün resimlerini göndererek ortalama fiyat öğrenebilirsiniz. irtibat numaramız 05334234233 bize ulaşabilirsiniz, Cep telefonunuz ister Sony olsun, ister, ya da Samsung HTC iPhone Apple hiç fark etmiyor siz satmak isterseniz, bizler ürününüzü değerinde satın almak için isterseniz sizin evinize kadar gelebiliriz. Ya da bu durumdan rahatsız olursanız sizin istediğiniz bir yerde buluşarak ürününüzü gerçek ederinden satın alabiliriz. Böylece istediğiniz yeni bir nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz. Eğer bir Samsung, bir Sony bir HTC hangi ünlü son model markadan istiyorsanız yenileyebilirsiniz. Bunun için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz ancak yasal kullanımda olan ürünleri aldığımızı unutmayınız.

Satışını yapmak istediğiniz cep telefonunu öncelikle güvenilir ve sağlam firmaya satmak istersiniz ve ücret konusundada mağdur olmamak istersiniz. Bizler cep telefonu alan yerler konusuna nokta koyarak tüm 2. el cep telefonlarınızın alımını yapıyoruz. Dilerseniz telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak yada whatsapp üzerinden ürün resimlerini göndererek ortalama fiyat öğrenebilirsiniz. 2.el telefon modeliniz her ne marka olursa olsun satışını sağlayabilirsiniz. Ancak öncelikli alımlar her zaman 2.el iphone telefon, 2.el samsung telefon, 2.el lg telefon ya da 2.el sony telefon modellerinden yana olmaktadır. Siz de elinizde bulunan bu telefon modellerini satışa çıkarmak istediğinizde derhal iletişim bilgilerinden buraya ulaşabilir ve beyanınızda bulunabilirsiniz.

Daha sonra uygun bir fiyat alarak adresinizi bırakabilirsiniz. Personeller derhal yola çıkaraki adresinize doğru yol alacaklardır. Hangi bölge ve semtte bulunursanız bulunun, mutlaka kısa süre içerisinde size ulaşım sağlayarak 2.el telefon modelinizi sizden alırlar. Ve ilk iletişim kurduğunuz anda belirlenen ücretin de size ödemesini yaparlar.

Cep Telefonu Alan Yerler. Elinizde ki tüm ikinci el cep telefonlarıyla ilgileniyoruz. Herhangi bir marka model sınırımız yok ancak akıllı telefon olması oldukça önemli. Çünkü artık günümüzde sadece akıllı telefonlar değer görmekte. Telefonunuz ister bir iPhone olabilir isterseniz birkaç ay önce çıkmış HTC modeli olabilir isterseniz de Sony bir cep telefonu olabilir. Önemli değil. İkinci el oldukça ve sağlam bir şekilde çalıştıkça, biz elinizde ki tüm telefonlarla ilgileniyoruz. İkinci el cep telefonu alan yerler arasında hemen hemen ilk sırada geliyoruz.

Parayı alır ve cep telefonunuzu satabilirsiniz. Herhangi bir kargo derdi yok, para hesaba geçti mi geçmedi mi derdi yok. Cep telefonu alan yerler arasında en iyi fiyatı biz vermekteyiz. Eğer telefon içimize sindiyse ve sizde, size sunduğumuz fiyatı kabul ettiyseniz en yakın sürede elinizden telefonu alabiliriz. Bu şekilde acil olarak paraya ihtiyacınız varsa biz sizin için biçilmiş bir kaftanız. Sadece 30 dakika içinde Ankara ve diğer bölgelere gelip size nakit sağlayabiliriz.

Acil paraya nakite ihtiyacınız varsa Cep Telefonlarınızı Değerinde nakit alım yapıyoruz. Eğer satmak istediğiniz telefon içimize sindiyse ve size sunduğumuz fiyatı kabul ettiyseniz en yakın sürede elinizden cep telefonlarınızı alabiliriz. Bu şekilde acil olarak paraya ihtiyacınız varsa biz sizin için anında cep telefonlarınızı nakite alabiliriz. Sadece 30 dakika içinde sizlere nakit sağlayabiliriz. Apple İphone , Samsung, Sony Xperia , Lg G3 – G4 – Htc One A9 Vs Diğer Cep Telefonlarınızı satmak isterseniz 0533 423 42 33 bize ulaşabilirsiniz.