Samsung Galaxy Tab S3, tasarımıyla Tab S2’ye göre fazlasıyla iyi bir yükseltme modeli oluyor. Belki ilk bakışta, ön yüzden Tab S2’ye oldukça benziyor olabilir, fakat yeni modelde tüm gövde tamamen cam malzemeden oluşuyor ve bu nedenle özellikle arka yüzey görünümüyle fark yaratıyor. Bu görünüme etki ettiği kadar, dokunduğunuzda verdiği hisse de katkıda bulunuyor kuşkusuz. Samsung Galaxy Tab S36 mm kalınlığında ve 429 gram ağırlığında. Bu iki değerle, Apple tarafındaki rakibi iPad Pro 9.7’ye göre daha ince ve hafif olan Tab S3, alt tarafta fiziksel bir parmak izi tuşu ve yanlarında kapasitif butonlarını bulunduruyor. Yeni modelde önemli güncellemelerden biri ses noktasında. Tabletin dört yanını çevreleyen mazgallarıyla AKG uyumlu hoparlörleri bize sunan Galaxy Tab S3, böylece zengin ses sağlıyor Ve iyi   haber: alt tarafta bir 3.5 mm kulaklık girişi yer alıyor. Ayrıca tablet, Bluetooth 4.2’yi de destekliyor. Yani kablolu ve kablosuz kulaklık seçeneklerinizi bu tablet le kullanabilirsiniz.

Galaxy Tab S3, performans olarak amiral gemisi akıllı telefonlarla yarışacak düzeyde bir tablet. Zira Snapdragon 820 işlemciden güç alan tablet, 2.15 ve ve 1.6 GHz 4 Kyro çekirdeğinden güç alıyor. Adreno 530 grafik işlemcisiyle, güçlü oyunlar için de yeterli olan Tab S3, 4 GB RAM ve 32 GB depolama alanıyla beraber geliyor. Snapdragon 820 ve Vulkan API’si ile bu tablet, şu an amiral seviyesindeki akıllı telefonlarla beraber, son 1 yılın yoğun oynanan grafik zengini oyunları rahatlıkla çalıştırabiliyor, çok sayıda uygulamayı aynı anda çalıştırmanıza izin veriyor. Peki, sentetik testlerde nasıl bir grafik çıkıyor karşımıza?

Galaxy Tab S3, GeekBench 4‘te 3812 puan topluyor. Bu puanla 4762 puan alan Apple iPad Pro 9.7’nin bir miktar gerisinde kalan Tab S3, Google Pixel C’yi ise farkla geçiyor. 3D Mark Benchmark‘ta ise 22753 puan alan Tab S3, bu testte de iPad Pro’yu geriden takip ediyor.

9,7 inç’lik ekranı, Galaxy Tab S3‘ün en önemli özelliklerinden biri ve muhtemelen birçok kullanıcının satın alma sebebi olacak. 2048×1536 QXGA çözünürlüğü çok keskin görüntüler sunarken Super AMOLEDteknolojisi de işin içine girdiğinde, tabletlerde şimdiye kadar gördüğümüz en iyi ekranlardan biri ortaya çıkıyor. 2017’nin telefon ve tabletlerinde trend olan özelliklerden HDR desteği de HDR 10 codec’i yoluyla Tab S3’e ilave edilmiş. HDR10 destekli Amazon Prime Video preview’u çalıştırdığımızda görüntü bize biraz karanlık geldi ve bu yüzden işlevle ilgili bazı endişelerimiz var. Biraz araştırmanın ardından Tab S3‘ün tepe parlaklığının 500 nit olduğunu, yani büyük TV’lerdekinin yaklaşık yarısı parlaklığa sahip olduğunu öğrendik. Elbette bu durum kısmen Super AMOLED’in müthiş kontrast oranıyla telafi edilecektir. Super AMOLED, siyahların saf görünmesini sağladığından parlak nesneler daha canlı görünüyor ve tableti kendinize daha yakın tutmak istiyorsunuz.

Samsung’un Mobil Dünya Kongresi kapsamında tanıtımını gerçekleştirdiği üst seviye tableti Galaxy Tab S3 ile hatırı sayılır bir zamanı geride bıraktık. Nisan ayı içinde Türkiye fiyatı açıklanan cihaz, ilk zamanlarına oranla popülerliğinden kayıplar yaşamış tablet sınıfında dikkat çekiyor. Global pazarda iPad Pro ve Microsoft Surface gibi güçlü rakiplerle rekabet içindeki Galaxy Tab S3, S Pen desteğine sahip olması ve bu donanımını kutu içine dahil etmesiyle özellikle profesyonel kullanım için arayışında olanların aklına gelebilecek ilk ürünlerden. Sözü fazla uzatmadan; Samsung Galaxy Tab S3’ün sahip olduğu artı ve eksilerden bahsederek, gözlemlerimizi paylaşmaya başlayalım.

Galaxy Tab S3, hantal Android tabletlerinden çok büyük ekranlı ince bir Galaxy S7’yi andırıyor. 169 x 237 x 6 boyut değerleri  ile oldukça kompakt bir ürün olan Galaxy Tab S3, tıpkı iPad gibi 4:3 formatında 9.7 inç’lik bir ekran kullanıyor. 2048×1536 piksel çözünürlüğüne sahip olan bu AMOLED ekran 5000:1’lik kontrast değeri ile birlikte zengin renk aralığına sahip. İlk kez UHD televizyonlardan bildiğimiz HDR teknolojisini kullanan bu ekran, Apple iPad ürünlerine karşı  ciddi bir kalite farkı  oluşturuyor. Bu fark, üzerinde bulunan dört adet AKG marka hoparlör ile birleştiğinde mükemmel bir mobil ev sinema sistemine sahip oluyorsunuz. Tabi bu fark iPad Pro için ne yazık ki yeterli değil. Yaptığımız testlerde, en yüksek ses seviyesinde iPad Pro’nun daha kaliteli bir ses spektrumuna ulaştığını söylemeliyiz.

Samsung Galaxy Tab S3, kontrastı yüksek ve zengin renk aralığına sahip bir ekran ile fark yaratıyor. Galaxy S7’den bildiğimiz 13 ve 5 MP’lik kameralar bulunduran bu ürün günlük kullanımda kullanıcıyı yarı yolda bırakmıyor. Yüksek bir performans ile çalışan Tab S3, yeni nesil 802.11ac WLAN ve Bluetooth 4.2 teknolojileri ile donatılmış olması büyük bir avantaj. En büyük dezavantajı ise tam yük altındaki 7 saatlik çalışma süresi.

Sıfır tablet alan yerler olarak bir telefon satmak istiyorsanız veya telefon alan yerler arıyorsanız bizi irtibat numaramızdan 0533 423 42 33 aramanız yeterlidir. Ayrıca kullandıgınız 2 el cep telefonları, tablet ve laptop nakit ceviriyoruz. irtibat numaramız olan bizi arayıp fiyat hakkında bilgi alabilirsiniz ayrıca dükkanımıza gelemeyen müşterilerimiz için Ankara içi adresinizden cihazlarınız nakit teslim alınır. Dogru fiyat için dogru adres seçmelisiniz. Sıfır tab s3 alan yerler arıyorsanız bizi aramanız yeterlidir.

Samsung Tab S3 İncelemesi, Samsung Tab S3 Tablet Alan Yerler, tablet alan yerler, tab s3 alan yerler, ankara tablet alan yerler,