SAMSUNG A5 2018 İNCELEMESİ konulu yazımız ile karşınızdayız…

Sonsuz ekran teknolojisi sayesinde bir önceki modelden çok daha havalı bir görünüme sahip olmasını beklediğimiz yeni Galaxy A telefonlarında Bixby tuşunun da olacağı belirtiliyor. Tasarım açısından Galaxy S serisine daha çok yakınlaşacağı konuşulan yeni Galaxy A serisinin arka kısmında tek kamera ve parmak izi sensörünün kullanılacağı dile getiriliyor. Önümüzdeki yıl tanıtılması beklenen telefonların net satışa sunulacağı tarih ise henüz bilinmiyor. Yeni Galaxy A serisiyle ilgili bilgiler netliğe kavuştuğunda sizlerle paylaşacağız.  www.ankaragsm.com hizmetıizde.

Orta segmentte yer alan Galaxy A5 kullanıcıların büyük beğenisini alıyor. Ve gelecek olan 2018 model de kullanıcıları tatmin edecek özelliklerle gelecek. Telefonun en dikkat çeken özelliği Galaxy S8 serisinde olduğu gibi Infinity ekranla gelecek olması. Ayrıca telefonun arkasında yer alacak olan parmak izi okuma sensörü bu sefer kameranın yanında değil kameranın altında yer alacak.  ANKARA TELEFON YERLER Sıfır veya ikinci el laptop,tablet ve telefonlarınızı adresinizden nakit teslim alıyoruz.

A5 2018 inceleme ile ilgili görsel sonucu

Samsung’da Galaxy A (2018) serisiyle oldukça iddialı bir şekilde geliyor. Galaxy A5 (2018) modeli bir kılıf sayesinde ortaya çıkarken model içinse kavisli ekranı olmayan küçük bir Galaxy S8 diyebiliriz.

Arka taraftaysa üst ortaya yerleştirilen kamera lensi, onun yanında LED flaşve kameranın altına konumlandırılan bir parmak izi okuyucu yer alıyor. Galaxy S8 ailesi ve Galaxy Note 8 modellerinde çok eleştirilen parmak izi okuyucunun yerinin değiştirilmiş olmasıysa güzel bir detay olarak göze çarpıyor. SIFIR TELEFON ALAN YERLER sıfır telefonlarınızı alıyoruz.

Kriter testinde ortaya çıkan telefona Qualcomm’un sekiz çekirdekli Snapdragon 660 işlemcisi güç verecek. İlginç bir şekilde 6 GB RAM’e sahip olduğu görülen telefon Android 7.1.1 Nougat sürümüyle çıkış yapacak.

Galaxy A5 2017 ile karşılaştırmak gerekirsek; telefonda sekiz çekirdekli Exynos 7880 işlemci ve 3 GB RAM yer alıyor. Android 6.0 ile çıkış yapan telefon kısa süre önce Android 7.0 sürümüne yükseltildi.

Son olarak; Samsung’un çift arka kamera özelliğini orta segment modellere getirmek istediği biliniyor. Yeni nesil Galaxy C serisi telefonlarda kullanılacak çift arka kamerayı Galaxy A 2018 modellerde de görebiliriz.

Sıfır veya ikinci el laptop,tablet ve telefonlarınız değerinden adresinizden nakit teslim alınır.Acil nakit ihtiyacınız var ama cihazınızı satmak için yeterli vaktiniz yok mu ,bizi aramanız yeterli www.ankaragsm.com hizmetinizde.Size bir telefon kadar uzaktayız.Tüm sorularınız için arayın 0533 423 42 33  Ankara’da en yükset fiyat garantisi ile sıfır ve ikinci el cihazlarınızı adresinizden nakit teslim alıyoruz. www.ankaragsm.com hizmetinizde

 

ANKARA TELEFON ALANLAR

ANKARA SIFIR TELEFON ALANLAR

ANKARA TELEFON ALAN YERLER

ANKARA TELEFON ALAN