MERAKLA BEKLENEN IPHONE SE 2 NE ZAMAN TANITILIYOR?

Sızdırılan bazı bilgilere göre Apple, montaj konusundaki iş ortaklarından Tayvan merkezli Wistron ile iPhone SE 2 modelini 2018 yılının ilk çeyreğinde sunma planları yapıyor. Bu bilgi çerçevesinde, SE 2’nin iPhone 8’den sonra çıkış yapacağını anlayabiliyoruz. www.ankaragsm.com Sıfır telefonlarınızı alıyoruz.

İkinci nesil iPhone SE modelinin Apple A10 çip set ve 2 GB RAM ile geleceği ifade ediliyor. 128 GB”a kadar depolama kapasitesi bulunacak telefonda, 12 MP arka kamera, 5 MP ön kamera yer alacak. Çift arka kameranın olacağı da bazı sızdırılan bilgilerde yer alıyor fakat, henüz net bir bilgi değil. Ayrıca iPhone SE 2, 1700 mAh batarya ile birlikte sunulacak. ANKARA TELEFON ALAN YERLER hizmetinizde.

Çin merkezli Economic Daily News’un haberine göre Apple, iPhone SE 2‘yi 2018‘in ilk çeyreğinde satışa sunmaya hazırlanıyor. Tayvanlı üretici Wistron tarafından Hindistan’da yer alan fabrikada üretileceği söylenen telefon, ilk çeyrek içerisinde dağıtıma sunulacak. Yeni SE modeli için kesin diyebileceğimiz bir detay ise henüz bulunmuyor. TrueDepth kamera sistemine sahip olup olmayacağı en çok merak edilen konular  arasında yer alan telefon, söylendiği kadarıyla gücünü A10 Fusion işlemciden alacak. 2 GB RAM ve 32 GB dahili depolama ile gelebilme ihtimali bulunan telefon, ekran boyutunu korurken yüksek ihtimalle  1,700 mAh gücünde bir batarya üzerine kurulacak.

ıphone se 2 hakkında ile ilgili görsel sonucu

iPhone SE 2’nin Ion-X cam panelini gösteriyor. Bu, Apple’ın Apple Watch Spor’da kullandığı camla aynı. Cam panel, parlak bir görünüme sahip. iPhone SE 2 ile birlikte sızdırılan fabrika belgesi cihazın model numarasının N79 olacağını gösteriyor.

Cam panelin kullanılması iPhone SE’de kablosuz şarj özelliğinin olacağını gösteriyor. Daha önceki raporlar iPhone 8, iPhone 7s ve iPhone 7s Plus’ta cam panel ve kablosuz şarj özelliği olacağını gösteriyordu.

Kısaca Iphone SE 2 den beklenen özellikleri şu şekilde sıralayabiliriz.

  • 4 inç ekran 
  • A10 yonga seti 
  • 12 MP arka kamera
  • 5 MP ön kamera 
  • Yaklaşık 2 bin mAh batarya
  • 2 GB RAM
  • 32 GB hafıza

Sizde günümüz teknolojisine ayak uydurmak istiyor ama elinizdeki cihazınızı yok pahasına satıp zarar etmek istemiyorsanız,acil nakit ihtiyacınızdan dolayı sıfır veya ikinci el yüksek model laptop,tablet ve telefonunuzu en az zararla satmak istiyorsanız www.ankaragsm.com hizmetinizde.Tüm bu soruların cevabı için bizi arayın 0533 423 42 33 İkinci el ve sıfır cihazlarınız Ankara’da en yüksek fiyat garantisiyle adresinizden nakit olarak alınır.Bizden fiyat almadan karar vermeyin.  www.ankaragsm.com 

ANKARA TELEFON ALANLAR

ANKARA TELEFON ALAN YERLER

SIFIR TELEFON ALANLAR

IPHONE TELEFON ALANLAR

SIFIR IPHONE ALAN ANKARA