IPHONE X İNCELEME Apple tutkunları bugün yazımızda Iphone kullanıcılanırına ne gibi ayrıcalıklar sağlıyor? www.ankaragsm.com sizler için araştırdı.

iPhone X, tamamen yenilenen kasasıyla beraber 5.8 inç büyüklüğünde OLED ekranla beraber geliyor. Yüzde 82.9’luk ekran kasa oranıyla dikkat çeken iPhone X’in ön yüzü tamamen ekrandan oluşuyor. Önceki iPhone modellerinden farklı olarak herhangi bir fiziksel buton, telefonun ön yüzünde bulunmuyor.

Yine merak edilen bir konulardan biri ise , iPhone X 5.8 inç büyüklüğünde 2436’ya 1125’lik çözünürlüğe sahip  458 PPI’lık bir ekranla geliyor.iPhone X’in ön ve arka yüzeylerindeki cam aslında aynı. Ekranı ise %50 daha güçlendirilmiş bir malzemeyle yapıldı. Daha az parmak izinin kalması ve daha canlı renklerin sağlanması için 7 katmanlı olarak tasarlandı.  Bu da tüm iPhone’lardaki en iyi ekran demek. Ekranın üst tarafındaki ufak çentik haricinde ekranımız neredeyse çerçevesiz. Bu çentik Face ID’ye imkan veren kameralar ve sensörler bulunuyor. Ayrıca videoları izlerken falan sizi rahatsız etmiyor. Çünkü videoyu oralara kadar taşımıyor. Ancak burada da o dev ekrandan biraz mahrum kalmış oluyoruz. Tam ekran izleyeceksek de videoları yakınlaştırıp biraz kırpıyor.ANKARA 2.EL TELEFON ALAN YERLER yüksek model tüm cihazlarınızı alıyoruz.

Yeni iPhone’un donanım özellikleri oldukça yenilikçi detaylara sahip. Telefon home butonu olmayan yapısıyla şirketin geleceğini gözler önüne seriyor. A11 Bionic işlemcisiyle yüksek performans sunan X, aynı zamanda Face ID sistemiyle de yüz tanıyabiliyor. TrueDepth kamera sistemi üzerine kurulan yüz tanıma sistemi, güzel çalışıyor olmasıyla beğeni topluyor. İkizleri ayırt etme haricinde oldukça güvenli görünen sistem, söylendiği kadarıyla Touch ID‘yi aratmıyor. Super Retina isimli OLED ekran üzerine kurulan akıllı telefon, çelik kasası ve optik görüntü sabitlemeye sahip kameralarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. : ANKARA TELEFOALAN YERLER sıfır veya ikinci el cihazlarınızı adresinizden nakit satın alıyoruz.

Ekran kasa oranı nedeniyle bu modelde Touch ID parmak izi sensörü bulunmuyor. Onun yerine Face ID yüz tanıma sistemini getiren şirket, telefonun ön tarafında yer alan sensörler sayesinde kullanıcıların yüzünü mükemmel bir şekilde tanıyabiliyor. Ön taraftaki sensörlerle birlikte Animojiler de hayatımıza girdi. Kullanıcıların yüzünü birebir taklit eden farklı Animojiler, hem Message üzerinden farklı kişilere gönderilebiliyor hem de sosyal medyada paylaşılabiliyor.

ıphone x inceleme ile ilgili görsel sonucu

Ekran özelliklerini kısaca gözden geçirecek olursak:

 

 • Super Retina HD ekran
 • 5.8 inç (diyagonal) OLED Multi‑Touch tam ekran
 • HDR ekran
 • 458 ppi yoğunlukta 2436 x 1125 piksel çözünürlük
 • 1.000.000:1 kontrast oranı (tipik)
 • True Tone ekran
 • Geniş renk yelpazesine sahip ekran (P3)
 • 3D Touch
 • 625 cd/m2 maksimum parlaklık (tipik)
 • Parmak izine dayanıklı, yağ tutmayan kaplama
 • Birden fazla dil ve karakteri aynı anda görüntüleme desteği                                                                                      Akıllı telefonların bataryaları hep tartışılan bir konu olmuştur. Genellikle yeteri kadar güçlü olmadıkları hep eleştirilmiştir. Apple, bu eleştirileri dikkate almış olacak ki iPhone X’un bataryasını önceki iPhone modellerine göre daha güçlü hale getirdi. Apple, yaptığı açıklamada iPhone X’un bataryasının iPhone 7’ye göre yaklaşık iki saat daha fazla ömre sahip olduğunu söyledi.

Elinizdeki sıfır veya ikinci el cihazınızı acil nakit ihtiyacından en az zararla satmak istiyorsanız,elinizdeki cihazı az zarar ederek satıp daha üst model bir cihaz mı almak istiyorsunuz? www.ankaragsm.com bir telefon uzağınızda.Bizi arayıp aklınıza takılan tüm soruları sorabilir ve cihazınız için fiyat alabilirsiniz. 0533 423 42 33 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.Cihazlarınız vereceğiniz adrese gelinerek en yüksek fiyat garantisiyle nakit satın alınır.Bizden fiyat almadan karar vermeyin.

ANKARA TELEFON ALAN YERLER

ANKARA SIFIR TELEFON ALANLAR

2.EL İPHONE ALANLAR

ANKARA 2.EL TELEFON ALAN

İPHONE X ALAN YERLER ANKARA