İPHONE 8 VE İPHONE 8 PLUS TELEFON  ALAN YERLER arıyorsanız www.ankaragsm.com güvenilir hizmet kalitesiyle yanınızda..

iPhone 8 Plus, 5.5 inç Retina HD IPS LCD ekrana sahip. Telefonun ekranı 401 ppi piksel yoğunluğuyla 1080 x 1920 piksel çözünürlük sunuyor. 158.4 x 78.1 x 7.5 mm boyutlarında olan telefon 202 gram ağırlığında. iPhone 8 Plus’ın tasarımında dikkat çeken tek özellik ise telefonun cam bir gövdeye sahip olması.  Ankara sıfır ve 2.el tablet,telefon ve laptoplarınızı alıyoruz.

iphone 8 inceleme ile ilgili görsel sonucu

iPhone 8, tamamen yenilenen kasasının yanında 5.8 inç büyüklüğünde OLED ekrana sahip, yüzde 82.9’luk ekran kasa oranıyla dikkat çekiyor. iPhone 8 ’in ön yüzü tamamen ekrandan oluşuyor. Telefonun ön yüzünde herhangi bir fiziksel buton bulunmuyor. +2 +el +telefon +pazarı cihazlarınızı adresinizden nakit teslim alıyoruz.

5.5 inçlik Retina HD bir ekranın yer aldığı akıllı telefon, 3D Touch teknolojisine sahip, oldukça geniş renk seçeneği sayesinde renklerin en canlı haliyle görüntülenebilmesine imkan sunuyor.  +cep +telefoncu hizmetinizde.

Çözünürlük tarafından  herhangi bir değişikliğe gitmeyen Apple, iPhone 8 Plus’ın ekranında kullanıcılara 1080 x 1920 piksel çözünürlük ve 401 ppi piksel yoğunluğu sunuyor.

iphone 8 inceleme ile ilgili görsel sonucu

iPhone 8’in pil performansına baktığımızda, Apple’ın bu konuda “iPhone 7 ile yaklaşık aynı pil ömrü” açıklamasını hatırlıyoruz. Yani, 14 saate kadar konuşma süresi, 12 saate kadar internet kullanımı, 13 saate kadar video oynatma ve 40 saate kadar da ses çalma. 2.el telefon alan yerler hizmetinizde.

 

  1. Cihazda firmanın yeni işlemcisi Apple A11 Bionic kullanılmakta.
  2. Cihazın Ram Belleği 3 GB.
  3. 64 ve 256 GB depolama alanı
  4. Arka kamera 12 MP çözünürlükle birlikte f/1.8 diyafram açıklığına ve 12 MP çözünürlükle birlikte f/2.8 diyafram açıklığı sunan çift kameraya
  5. Ön kamera 7 MP çözünürlüğe ve f/1.7 diyafram açıklığına
  6. İşletim sistemi IOS 11.
  7. Bluetooth 5.0

Ayrıca iPhone 8 Plus, kablosuz şarj ve hızlı şarj desteğiyle beraber, Bluetooth 5.0 gibi yenilikleri de destekliyor.

Nakite çevirmek üzere almış olduğunuz sıfır kapalı kutu telefonlarınızı adresinizden nakit olarak satın alıyoruz. Sıfır ve ikinci el iphone 8 ve iphone 8 plus cihazlarınızı değerinden alacak bir yer arıyorsanız ve Ankara’da ikamet ediyorsanız bizi mutlaka arayın. İkinci el cihazlarınızı satmak için ikinci el telefon alan yerler arıyorsanız bizi arayın. 0533 423 42 33 numaralı telefondan bize ulaşarak cihazınıza fiyat alabilirsiniz. Telefon sat ,ikinci el alim satim, telefonunuzu satmak için aradığınız güvenilir  cep telefonu sitesi www.ankaragsm.com hizmetinizde. Ankara’da en yüksek fiyat garantisiyle Ankara GSM adresinizden nakit alım olarak  sizlere hizmet vermekteyiz.

 

ANKARA TELEFON ALAN YERLER

SIFIR VE 2. EL TELEFON ALIM SATIM

+CEP +TELEFONCU

+CEP +TELEFONU +PAZARI

İPHONE 8 ALANLAR

TELEFON SAT

İPHONE 8 PLUS ALAN ANKARA

ADRESTEN NAKİT TELEFON ALIMI