HUAWEİ MATE 10 PRO CEP TELEFONU ALANLAR cep telefonu sitesi arıyorsanız www.ankaragsm.com hizmetinizde.

Telefon metal ve camın estetik bir karışımıyla dinamik bir tasarıma sahip ve arkadan kenara doğru kıvrımları sayesinde avuç içine rahat oturuyor. Telefonun kutusunun içinde bir koruma kılıfı mevcut. Telefonun IP 67 sertifikası bulunuyor. Telefon sıvı sıçramasına, suya ve toza karşı oldukça dayanıklı.  ANKARA TELEFON ALAN YERLER hizmetinizde.

Huawei Mate 10 Pro, yuvarlatılmış kenar modasına uymadığını ürünü ele aldığınızda fark ediyorsunuz. Ele fazlaca daha iyi oturan ve kaymayan bu ergonomi yardımıyla, Videolar seyretmeyi daha keyifli hale getiriyor.

huawei mate 10 pro inceleme ile ilgili görsel sonucu

Huawei Mate 10 Pro, firmanın yapay zeka ile donattığı Kirin 970 işlemcisinden gücünü alıyor. 10 nm üretim mimarisinde hazırlanan 8 çekirdekli bu işlemci, 4×2.4 G Hz Cortex-A73 ve 4×1.8 GHz Cortex-A 53 şeklinde iki kümeden oluşuyor. Kirin 970, bu özelliğe ek olarak yapay zeka işlemleri için çalışan NPU birimlerine de sahip. Bu birimler standart işlemciden 25 kata kadar daha hızlı ve 50 kata kadar daha tasarruflu çalışıyor. 2.EL TELEFON ALAN YERLER sıfır ve ikinci el cihazlarınızı nakit teslim alıyoruz.

NPU birimi Cortex-A73 çekirdeklerinden 25 kat daha hızlı işlem yaparken 50 kat daha az güç tüketimi yapabilecek. Telefon sizin alışkanlıklarınızı sizden öğrenecek! Kirin 970 yüksek performans işleri için 2.4 GHz frekans hızı sunarken, yüksek performans gerektirmeyen işlemler için 1.8 GHz frekans hızı sunuyor. İKİNCİ EL TELEFON ALAN YERLER ANKARA cihazlarınızı değerinden alıyoruz.

Çarpıcı bir tasarım ve ekrana sahip olan Mate 10 Pro, performansıyla, stereo hoparlörleri ve elbette Leica lensleriyle başarılı modellerden biri oluyor. Parmak izi sensörünün yeri, ayrıca suya karşı dayanıklılığı da onun dikkat çeken yanlarını oluşturuyor. 2.el tablet , telefon , laptop alıyoruz.

huawei mate 10 pro inceleme ile ilgili görsel sonucu

5 inç’lik ekranda 1080 x 2160 ekran çözünürlüğü sunan Mate 10 Pro, Leica işbirliği ile sürdürdüğü kamera deneyimini bu modelde de devam ettiriyor. Telefonun arka kısmında 12 Mega piksel ve 20 Mega piksel olmak üzere iki adet kamera var. Leica ile geliştirilen kameralar RGB ve mono chrome fotoğraflar çekebiliyor. Telefonun ön tarafında ise 8 megapiksel çözünürlüğe sahip bir selfie kamerası kullanılmış. 2.EL TELEFON ALIM SATIM müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

  1. Gövde: Metal çerçeve, IP 67 toz ve suya dayanıklı, daha ince ve daha hafif gövde
  2. Ekran : 6 “aMOLED, 1080 p çözünürlük (1080 x 2160 piksel), 402 ppi, HDR 10 destek
  3. Bellek: 6 GB RAM, 128 GB depolama alanı, micro SD yuvası yok
  4. Bağlantı: LTE Cat.18, 4×4 MIMO ve 256 QAM ile
  5. Güvenlik: Arkadan monte parmak izi okuyucu
  6. Çeşitli: 3.5 mm ses girişi yok.

Sıfır ve ikinci el tüm cihazlarınızı adresinizden nakit teslim alıyoruz.Acil nakit para ihtiyacınız var ama cihazınızı satmak için yeterli vaktiniz yok mu ? Bizi arayın en geç bir saat içerisinde elinizde nakit paranız olsun. 0533 423 42 33 numaralı telefondan bizlere ulaşarak cihazınıza fiyat alabilirsiniz. Cihazınızı değerinden satmak istiyorsanız yaptığınız ticaret sonrası sıkıntı yaşamak istemiyorsanız, yaptığınız alışverişte kendinize muhatap bulmanız kolay olsun istiyorsanız güvenilir yerlerle alışveriş yapmanız sizin yararınıza olacaktır.  2.el telefon alan yerler Ankara’da en yüksek fiyat garantisiyle tüm cihazlarınızı adresinizden nakit alım sistemiyle ister elden ister aynı anda banka hesabına  havale şeklinde cihazlarınızı alıyoruz. Ankara telefon alan yerler güvenin adresi. +cep +telefon +pazarı acil nakit ihtiyacınızı karşılıyoruz. +cep +telefoncu sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Bizden fiyat almadan karar vermeyin..