Yeni bir incelemeyle daha karşınızdayız. SAMSUNG NOTE 8  TELEFON ALAN YERLER  ANKARA olarak sizler için Samsung Note 8 modelini inceledik. Samsung Note 8 modeli bize neler sunuyor ? İnceleyelim; 2.EL TELEFON ALAN YERLER hizmetinizde.

 

Samsung Galaxy Note 8, 6.3 inç Super AMOLED Infinity (Sonsuz ekran) ekrana sahip. Telefonun ekran gövde oranı %83.2. 521 ppi piksel yoğunluyla 1440 x 2960 piksel çözünürlüğe sahip olan ekran Q HD+ görüntü kalitesi sunuyor. HDR 10’a uyumlu olan ekran, home tuşunda 3 D dokunmatik özelliğine de sahip. İKİNCİ EL TELEFON ALAN YERLER bir telefon uzağınızda.

note 8 telefon inceleme ile ilgili görsel sonucu

Galaxy Note8, 522 ppi piksel yoğunluğu, 2960×1440 piksel çözünürlük, 18.5:9 en-boy oranı ve ekran-gövde oranı %83.2 olan 6,3 inç Quad HD + Süper AMOLED Infinity ekrana sahip. Telefon AMOLED ekrana sahip olduğundan siyahlar mükemmel siyah. Ekranın köşeleri kare şeklinde ve kaygan olmayan ve tutmak için iyi hissettiren S8’e kıyasla ön yan kenarlara daha az eğimli. Normal 16:9 videoları izlerken en-boy oranı nedeniyle içerik telefonun kenarlarına yayılmıyor. Kenarların uzatılmasını istiyorsanız videoyu iki tarafa sığdırmak için bir kısım kırpan “Uygunluğa Kırp” seçeneği kullanın. CEP TELEFONU PAZARI güvenilir hizmet.

Samsung Galaxy Note 8 telefonu depolama alanı olarak 64 GB’lık bir alana sahip. Elbette tasarım olarak Galaxy S8 Plus’a benzeyen Galaxy Note 8 daha farklı keskin hatlara sahip olması ile göze çarpıyor. Samsung’un bu yeni telefonunda diğer telefonlardan farklı olarak arka tarafta bulunan ikinci  kamera ve S pen özelliği sunması ile farkını da bir nevi ortaya koymuştur. TELEFON SATMAK İSTİYORUM diyorsanız bizi arayın 0533 423 42 33 

note 8 telefon inceleme ile ilgili görsel sonucu

Note serisinin bu yılki en büyük değişikliklerinden biri, akıllı telefonlarda gittikçe daha popüler hale gelen çift kamera özelliği. Note 8’de arka bölümde bulunan çift kamera f / 1.7 diyafram ve ikincil f / 2.4 ile 12 MP değerlerine sahip. Ayrıca 2X optik zuma izin veren kamera mükemmel iş çıkartıyor. Canlı odaklama adı verilen bir teknoloji ile çalışan kamera bulanıklık ve kayma sorunlarını tamamen ortadan kaldırıyor. Ayrıca telefonun ön tarafından da yine 8 MP’lik bir selfi kamerası yer alıyor. Optik Zum özelliğine sahip bu kamera da çeşitli ayarlamalar ile mükemmel netlikte fotoğraflar çekmenize imkan  tanıyor. 2.EL TELEFON ALAN YERLER sıfır ve ikinci el cihazlarınızı alıyoruz.

Ankara’da ikamet ediyorsanız ve acil nakit ihtiyacınızı karşılamak için aldığınız sıfır kapalı kutu cep telefonlarınızı satmak için KAPALI KUTU TELEFON ALAN YERLER arıyorsanız ve cihazınızı satarken çok fazla zarara uğramadan satabileceğiniz , güvenilir bir cep telefoncu arıyorsanız bizi arayın 0533 423 42 33 numaralı telefondan bizlere ulaşabilir , cihazınıza fiyat alabilirsiniz. Adresimize gelemeyen müşterilerimiz için adresten nakit alım yapıyoruz. Ankara’da en yüksek fiyat garantisiyle ANKARA TELEFON ALAN YERLER işinde uzman personeliyle sizlere kaliteli , güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Bizden fiyat almadan karar vermeyin. Turkcell , Vodafone ve Türk Telekom faturalı mobil hat üzerinden cihaz almak isteyen müşterilerimize hiç bir ücret almadan yardımcı olmaktayız.   www.ankaragsm.com ailesi hizmetinizde.