ANKARA KAPALI KUTU VE 2.EL TELEFON ALIMI konulu yazımız ile karşınızdayız. Elinizdeki beğenmediğiniz , kullanmadığınız ya da satıp nakite çevirmek için aldığınız sıfır kapalı kutu cihazlarınızı adresinize gelerek ister elde ödeme isterseniz yanınızda hesaba havale olarak ödemeyi yaptıktan sonra cihazınızı teslim alıyoruz. ANKARA TELEFON ALAN YERLER  güvenilir hizmet kalitesi.

SIFIR VE 2.EL SAMSUNG MARKA CİHAZ MI SATMAK İSTİYORSUNUZ?

Cihazınız sıfır ise kutusunun ve jelatininin açık yada yırtık olmaması gerekmektedir. İKİNCİ EL TELEFON ALAN YERLER ANKARA hizmetinizde.

Cihazı aldığınız yer tarafından cihazın kurulumunun yapılmaması gerekmektedir. 2.EL SAMSUNG ALANLAR ANKARA en yüksek fiyat garantisi.

Cihazınızın faturasının olması gerekmektedir. 2.EL TELEFON ALAN YERLER ANKARA sıfır kapalı kutu cihazlarınızı alıyoruz.

Cihazınız 2.el ise cihazın çizik, darbe ,kutu ,fatura ve aparat olup olmamasına göre fiyatlandırma yapılır. Bunun içinde ekspertiz arkadaşlar adresinize gelerek cihazınıza bakarak ona göre size en uygun fiyatı verirler. CEP TELEFONCU ANKARA bir telefon uzağınızdayız.

samsung telefon ile ilgili görsel sonucu

SIFIR VE 2.EL İPHONE MARKA TELEFON MU SATMAK İSTİYORSUNUZ ?

Cihazınız sıfır ise kutusunun ve jelatinin açık olmaması gerekir. İPHONE  TELEFON ALAN YERLER sıfır ve 2.el cihazlarınız adresinizden nakit teslim alıyoruz. 2.EL İPHONE ALAN YERLER  adresten nakit alım .

Bildiğiniz üzere iphone marka cihazlara hat takıldığı an cihaz hiç kullanılmasa bile ikinci el olarak işlem görür. Bu yüzden cihazınızı aldığınız yerin cihazı aktif edip etmediğinden emin olun. Cihazınızın distribütör garantili olmasına dikkat edin.Özellikle iphone marka cihazlarda cihazın kasa ve ekran durumu çok önemlidir. Fiyatlandırma genelde cihazın garanti süresi ,kasa darbe ve çizikleri, ekran çizik ve darbe durumuna göre ücretlendirme yapılır. CEP TELEFONU PAZARI cihazlarınızı adresinizden anında nakit olarak alıyoruz.

iphone telefon ile ilgili görsel sonucu

SIFIR VE 2.EL SONY MARKA TELEFON MU SATMAK İSTİYORSUNUZ ?

Cihazınızın kutusunun ve jelatininin kapalı ve yıpranmamış olması gerekmektedir. Cihazınızın faturasının olması gerekmektedir. Cihazınız 2.el ise kasasının ve ekranının çizik ve darbe durumuna göre fiyatlandırma yapılır.  SONY TELEFON ALAN YERLER bir telefon uzağınızda.

sony telefon ile ilgili görsel sonucu

SIFIR VE 2.EL LG MARKA TELEFON MU SATMAK MI İSTİYORSANIZ ?

Cihazınızın kutusunun ve jelatininin kapalı olması ve yıpranmamış olması gerekmektedir. Cihazının faturasının olması gerekmektedir. Cihazınız 2.el ise cihazın kasasının ve ekranının darbe ve çizik durumuna göre fiyat verilir.  LG TELEFON ALAN YERLER ANKARA hizmetinizde.

lg telefon ile ilgili görsel sonucu

Faturalı hat üzerinden acil nakit ihtiyacınızı karşılamak için almış olduğunuz kapalı kutu sıfır cihazlarınızı adresinize gelerek nakit olarak teslim alıyoruz. Turkcell , Vodafone ve Türk Telekom faturalı hat üzerine cihaz almak isteyen müşterilerimize hiç bir ücret almadan cihaz çıkartıyoruz ve cihazlarınızı değerinden nakit olarak alıyoruz. Cihaz alırken yada satarken komisyon vermek istemiyorum , aldığım  cihazı en az zararla nereye satabilirim ? diyorsanız bizi arayın , aklınızdaki tüm sorular için 0533 423 42 33 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. 2.el ve sıfır tüm yüksek model cihazlarınızı alıyoruz. www.ankaragsm.com hizmetinizde.