Sıfır cep telefonu nasıl bozdurulur ? Dikkat edilmesi gereken konular nelerdir ? Bu yazımızda sizleri bu konuda kısa bir bilgilendirme yapıyoruz.  ANKARA TELEFON ALAN YERLER

Faturalı hat üzerinden aldığınız sıfır cep telefonunuzu fazla zarar etmeden nasıl nakite çevirebilirsiniz ? İşte sorunuzun cevabı yazımızda.  www.ankaragsm.com

 
TURKCELL ile ilgili görsel sonucu

VODAFONE ile ilgili görsel sonucu

 

 

türk telekom ile ilgili görsel sonucu

Cep telefonu için kredi veren bankalar bir çok tüketicinin ilgisini çekmiştir. Bu kapsamda çektiği telefon kredisi ile sıfır telefon yani kutusu hiç açılmamış bir telefon almakta ve bu telefonu tekrar bir başkasına satmaktadır. Bu işlemi kendiniz de kolaylıkla halledebilirsiniz.

CEP TELEFONCU ANKARA SIFIR VE İKİNCİ EL CİHAZLARINIZI ADRESİNİZDEN NAKİT ALIYORUZ.

  1. Cep telefonunu faturanıza ek tarife ile satın alıyorsunuz,
  2. Daha sonra bu telefonun kutusunu hiç açmadan başka birine telefonu satmak suretiyle nakit ihtiyacınızı karşılamış oluyorsunuz.
  3. Bu konuda size tavsiyemiz cep telefonu satacağınız kişiyi önceden tespit etmenizdir. Onunla anlaşarak telefonu iyi bir ücrete satabilirsiniz.
  4. Ancak acil nakit ihtiyacınız bulunuyorsa telefonunuzu daha az bir ücrete satma durumu bulunmaktadır. Bunun için de en uygun yerler ikinci el cep telefonu alan yerler olacaktır. Telefonunuzu 2/3 fiyatına verme durumu bulunmaktadır.
  5. Tekrar hatırlatmak isteriz ki, telefonun kutusunu hiçbir şekilde açmamalısınız. Aksi halde değerinden çok daha düşük ücretlere satılması söz konusu olur.

TELEFON SATMAK İSTİYORUM diyorsanız bizi arayın.

Acil nakit ihtiyacınızı karşılamak için satın almış olduğunuz sıfır kapalı kutu LG,Nokia, Samsung , İphone , HTC marka cep telefonlarınızı adresinizden nakit alıyoruz. İster anında nakit isterseniz yanınızda hesabınıza havale şeklinde ödemenizi yaptıktan sonra cihazınızı alıyoruz. Ankara telefon alan yerler olarak siz müşterilerimize güvenilir hizmet sunmaktayız. Elinizdeki ikinci el telefonlarınızı ise yine adresinizden nakit teslim alıyoruz. İkinci el cihazınızın çizik ,darbe ve deformasyon durumları ekspertiz arkadaşlarımız tarafından değerlendirilerek sizlere en uygun fiyat verilir. Telefonunuzu satabileceğiniz güvenilir bir yer arıyorsanız 0533 423 42 33 numaralı telefondan bizlere ulaşarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz. SIFIR TELEFON BOZDURMAK istiyorsanız doğru yerdesiniz.